Piłkarze pierwszego zespołu Chemika nie zwalniają tempa. Tym razem podopieczni Łukasz Borgera i Józefa Rembisza ograli 4:1 drużynę Białych Sądów.

Mimo że drużynę Chemika i Białych w ligowej tabeli dzieli przepaść to po pierwszych 15 minutach gry nie można by powiedzieć, że oba zespoły znajdują się na dwóch różnych biegunach w ligowej tabeli. Goście mądrze się bronili i stworzyli sobie nawet jedną doskonałą okazję do zdobycia bramki. Na nasze szczęście jeden z napastników nie trafił czysto w piłkę i skończyło się na strachu. W 20 minucie meczu na techniczny strzał za pola karnego zdecydował się Protasenko i zrobiło się 1:0 dla żółtozielonych. Kibicie jeszcze nie skończyli się cieszyć po bramce dla Chemika a gościom udało się doprowadzić do remisu. W zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachował się Mariusz Korcz i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki Czarka Szybki. Chwilę później powinno być 2:1 dla Chemików, niestety doskonałej sytuacji nie wykorzystał Kapelusz. Wreszcie w 41 minucie meczu po dośrodkowaniu Szymona Kapelusza, bramkę zdobył Marcin Krystek. Zaraz po przerwie Marcin dołożył drugie trafienie i zrobiło się 3:1 dla naszego zespołu. Krystek po rzucie rożnym wyskoczył najwyżej do piłki i strzałem z główki zdobył bramkę. W 56 minucie meczu było już 4:1 dla gospodarzy spotkania a strzelcem bramki był Szymon Kapelusz, który wykorzystał wyjście bramkarza i pewnym strzałem zdobył gola. Policzanie w dzisiejszym meczu mogli zdobyć dużo więcej bramek. Niestety bardzo dobrze w bramce spisywał się bramkarz Białych Mateusz Polewiak. W następnej kolejce Chemicy zmierzą się na wyjeździe z drużyną Błękitu Pniewo.

Chemik: Szybka - Klimkowicz(75' Białek), Andrzejewski, Kowalczyk, Ziółkowski, Maśniak, Szewczykowski, Protasenko(65' Gałecki), Ława B., Kapelusz(80' Lewadnowski), Krystek(65' Vovchenko)

Biali: Polewiak - Garbicz, Nitecki, Musiał, Wojcieszek, Więcek, Pabich (80' Bajko), Fiszer (68' Orłowski), Wójcik, Milkowski, Korcz