W zakończonym sobotnim spotkaniu XII kolejki piłkarze Chemika Police ograli na wyjeździe Wybrzeże Rewalskie Rewal 1:5 (0:3).

Na pierwszą bramkę w Niechorzu dla Chemika nie trzeba było długo czekać. Już w 5 minucie gry po doskonałej wrzutce Ziółkowskiego, zdobył ją najlepszy strzelec Chemika, Vovchenko. Piłka jeszcze po strzale Nikity odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki Rewala. Na drugiego gola dla żółtozielonych trzeba było czekać aż do 32 minuty. Wtedy to prostopadłe podanie od jednego z naszych pomocników wykorzystał młodzieżowiec Dominik Lewandowski i strzałem w długi róg pokonał golkipera gospodarzy. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania padła trzecia bramka dla Chemika a jej strzelcem był Protasenko, który wykorzystał podanie Lewandowskiego. W 60 minucie meczu powinno być 0:4 dla Chemika. Niestety Szymon Kapelusz przestrzelił jedenastkę podyktowaną za faul na sobie przez bramkarza Wybrzeża. Na szczęście Szymon zrehabilitował się i w 67 minucie po dwójkowej akcji z Kołtunowskim zdobył bramkę na 0:4. Piątego i ostatniego gola dla Chemika zdobył strzałem z rzutu wolnego Bartosz Ława. Wybrzeże w 86 minucie meczu zdołało zdobyć bramkę honorową a jej strzelcem był zawodnik Chemika Michał Maśniak, który tak niefortunnie interweniował, że pokonał własnego bramkarza. Ostatecznie Chemicy wygrali z Wybrzeżem Rewalskim Rewal 1:5. W następnej kolejce piłkarze Chemika Police podejmą na własnym boisku outsaidera rozgrywek drużynę Białych Sądów.

Chemik: Szybka - Andrzejewski, Hajdukiewicz(46' Klimkowicz), Ziółkowski, Maśniak, Jóźwiak, Ława, Protasenko(65' Kołtunowski), Lewandowski(75' Szewczykowski), Kapelusz, Vovchenko(65' Kowalczyk)

Wybrzeże: Tokarewicz - Andruszko(69' Balkowski), Andrzejewski(68' Domoń), Girczyc, Kocieniewski, Pankiewicz, Pawnuk(46' Rogowski), Sikorski(46' Fryszka), Szulc, Wrzeszcz, Żoła

0:1 - 5 min - Nikita Vovchenko

0:2 - 32 min Dominik Lewandowski

0:3 - 44 min Andrzej Protasenko

0:4 - 67 min Szymon Kapelusz

0:5 - 77 min Bartosz Ława

1:5 - 86 min Michał Maśniak (s)