W przedostatniej kolejce A klasy, piłkarze Chemika II Police wygrali na własnym boisku z Kasta Majowe Szczecin 2:0.

Przez cały mecz chemicy mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki i stworzyli sobie kilkanaście doskonałych okazji do zdobycia bramki. Niestety nasz zespół seryjnie je marnował lub na drodze do zdobycia bramki stawał golkiper Kasty. Swoje szanse kolejno marnowali Sebastian Rudnik, Adrian Kołat czy Daniel Kowalczyk. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, w 84 minucie meczu dośrodkowanie Mateusza Kowalczyka zamknął Bartosz Nizio i strzałem w długi róg pokonał golkipera Kasty. Wynik meczu w 90 minucie ustalił Daniel Kowalczyk, który technicznym uderzeniem ze skraju pola karnego zdobył bramkę numer dwa dla chemików. Chwilę później sędzia główny zakończył mecz.

Chemik: Rechtziegel - Lewandowski, Kowalski(70' Wypych), Jasik(35' Białek) Ziółkowski, Kołat, Kowalczyk M., Moroza, Kowalczyk D., Nizio, Rudnik

1:0 - 84 min Bartosz Nizio

2:0 - 90 min Daniel Kowalczyk