Wyjazdową porażką rundę jesienną zakończyli piłkarze Chemika II Police.

W meczu ostatniej kolejki A-klasy rezerwiści mierzyli się na wyjeździe z ekipą Czarnych 44 Szczecin. Po pierwszych 45 minutach gry wynik brzmiał po 0. Niestety po przerwie bramki strzelali już tylko zawodnicy Czarnych. Wynik meczu zaraz po wznowieniu otworzył Tomasz Sosnowski. Chemicy próbowali odrabiać straty, jednak gospodarze przeprowadzili szybką kontrę i od 70 minuty prowadzili już 2:0. Kolejne dwie bramki padły już w samej końcówce meczu na 3:0 w 85 a na 4:0 w 90 minucie spotkania. W meczu z Czarnymi zagrał trener Chemika II Police Józef Rembisz, który mimo 54 lat rozegrał pełne 90 minut!

Chemik: Banaś - Iwański, Szewczykowski, Falenta, Ziółkowski, Sikorski, Kowalski(75' Białek), Rembisz, Nizio, Wypych(46' Kowalczyk D.), Rudnik,

1:0 - 48 min Tomasz Sosnowski

2:0 - 70 min Mateusz Błaszczyk

3:0 - 85 min Dariusz Domagalski

4:0 - 90 min Dariusz Domagalski