Piłkarze Chemika II Police w meczu X kolejki A klasy pokonali na wyjeździe Świat Drzewa KP Przecław 3:2.

Chemicy w meczu z KP dwukrotnie musieli gonić wynik. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 20 minucie spotkania i aż do 40 minuty meczu utrzymywali prowadzenie. Wtedy to  faulowany w polu karnym był Jakub Sobecki, a jedenastkę na bramkę zamienił Daniel Kowalczyk. W 47 minucie drużyna KP ponownie wyszła na prowadzenie po strzale Filipa Szczęsnego, który pokonał Jakuba Banasia. Chemicy wyrównali w 67 minucie po szybkiej kontrze. Piłkę do niepilnowanego Jakuba Sobeckiego zagrał Daniel Kowalczyk, a Sobecki strzałem w długi róg pokonał golkipera KP Przecław. Ostatnie słowo w meczu należało do naszej drużyny. Tuż przed samym gwizdkiem kończącym mecz żółtozieloni przeprowadzili szybka kontrę, którą na bramkę zamienił Sebastian Rudnik. Chwilę później sędzia główny pan Bartłomiej Berdzik zakończył mecz.

Chemik: Banaś - Kustiaiev(75' Białek), Iwański, Ziółkowski, Lewandowski, Sikorski, Moroza, Kowalczyk D., Rudnik, Sobecki, Wypych(65' Kowalski)

1:0 - 20 min Piotr Żołnowski

1:1 - 40 min Daniel Kowalczyk

2:1 - 47 min Filip Szczęsny

2:2 - 67 min Jakub Sobecki

2:3 - 89 min Sebastian Rudnik