W meczu IX kolejki III Grypy Szczecińskiej B Klasy, podopieczni trenera Józefa Rembisza rozgromili na własnym boisku drużynę Kasty Majowe Szczecin 9:0.

Rezerwy Chemika przez cały mecz dominowały chociaż to goście dość niespodziewanie mogli wyjść na prowadzenie i to już w 2 minucie meczu. Na szczęście po błędzie naszego bramkarza skończyło się tylko na strachu. Później groźne sytuacje stwarzali sobie tylko Chemicy. W 16 minucie meczu pierwszą bramkę dla Chemika zdobył Andrzej Protasenko. Do końca pierwszej części gry mimo kilku okazji padła jeszcze tylko jedna bramka. W 41 minucie gola na 2:0 zdobył Michał Maśniak. Po przerwie żółtozieloni przyspieszyli i dołożyli jeszcze kolejne 7 bramek. Cztery z nich zdobył najlepszy strzelec drugiego zespołu Sebastian Rudnik a trzy trafienia zaliczył Filip Jasik. Bardzo dobre zawody rozegrał też powracający po ciężkiej kontuzji Radosław Misztal, który aż pięciokrotnie otwierał swoimi podaniami drogę do bramki Kasty. W następnej kolejce Chemik II Police zagra na wyjeździe ze Zniczem Niedźwiedź.

Chemik: Jurek - Gałecki, Wiejkuć, Hajdukiewicz, Maśniak, Misztal, Kowalczyk, Protasenko, Paprocki, Moroza, Rudnik

grali także: Jasik, Lavryk, Kustiaev