Niestety w meczu VIII kolejki III Grupy B Klasy Rezerwy Chemika Police uległy drużynie Vielgovii Szczecin 3:2.

Zespół trenera Józefa Rembisza idealnie zaczął mecz bo po zaledwie po 120 sekundach od pierwszego gwizdka wyszedł na prowadzenie po strzale Sebastiana Rudnika. Niestety gospodarze już po 5 minutach doprowadzili do remisu i taki stan utrzymał się do końca pierwszej części spotkania. W 52 minucie meczu gospodarze wyszli na prowadzenie. Ręką w polu karnym zagrał Hajdukiewicz i sędzia główny wskazał na 11 metr, który gospodarze zamienili na bramkę. Dwie minuty później Vielgovia strzeliła trzecią bramkę. Chemicy próbowali jeszcze wrócić do gry po bramce Radosława Misztala, który dobił strzał Kustiaeva. Niestety więcej bramek nasza drużyna nie zdobyła i ostatecznie Vielgovia Szczecin wygrała 3:2. W następnej kolejce Chemicy zagrają na własnym boisku z zespołem Kasty Szczecin Majowe.

Chemik: Jurek - Bednarski, Iwański(62' Jurga), Hajdukiewicz, Paprocki, Misztal, Staszewski(85' Wypych), Lewandowski, Lavryk(62' Kustiaev), Rudnik, Jasik