W meczu X Kolejki III Grupy B Klasy Chemik II Police wygrał na wyjeździe ze Zniczem Niedźwiedź 5:0.

Wynik spotkania już w 11 minucie otworzył Michał Maśniak, który wykorzystał dośrodkowania Dawida Maziarza z rzutu rożnego i strzałem z główki pokonał golkipera gospodarzy. W 30 minucie meczu było już 0:2 dla Chemika. Tym razem prostopadłe podanie od Maziarza wykorzystał Radosław Misztal i strzałem z około 11 metrów zdobył bramkę. Nie minęła minuta i zrobiło się 0:3 dla naszych Rezerwistów. Gospodarze, źle wznowili grę po stracie bramki, piłkę przejął Filip Jasik dograł do wychodzącego sam na sam Sebastiana Rudnika a ten nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem bramkarza Znicza. Po przerwie dalej atakowali podopieczni trenera Józefa Rembisza czego efektem były dwie kolejne bramki a ich autorami byli Sebastian Rudnik i Michał Maśniak, który na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem ustalił wynik spotkania na 0:5 dla Chemika II. W następnej kolejce Chemicy zmierzą się na własnym boisku z Wołczkowem Bezrzecze. Mecz ten zostanie rozegrany 3 listopada o godz. 15:00.

Chemik: Banaś - Bednarski(60' Białek K.), Maśniak, Hajdukiewicz, Ziółkowski, Kustiaev(60' Wypych), Lewandowski, Maziarz, Misztal, Jasik, Rudnik