Juniorzy Starsi Chemika Police po dwóch porażkach wreszcie odnieśli zwycięstwo. W wyjazdowym meczu pokonali Kotwicę Kołobrzeg aż 9:0!.

Młodzi Chemicy od początku narzucili swój styl gry i już po zaledwie 7 minutach od rozpoczęcia zawodów wyszli na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą nasza drużyna zdobyła kolejne trzy bramki i po pierwszych 45 minutach było 4:0. Gole w pierwszej połowie dla żółtozielonych zdobyli Piotrek Dolak, który dwukrotnie pokonał golkipera gospodarzy. Po jednym trafieniu dołożyli Kuba Lintas i Mateusz Bylewski. Po przerwie podopieczni Mariusza Szmit nie zwolnili tempa i zaaplikowali gospodarzom jeszcze 5 bramek i ostatecznie wygrali 9:0. Cieszy bardzo fakt, że po falstarcie drużyna wreszcie odpaliła i pokazała jaki potencjał w niej drzemie. W następnej kolejce juniorzy starsi zagrają na własnym boisku z Iną Goleniów

Chemik: Serdyński - Budnicki, Wujko, Dybus, Kamiński, Kadrzyński, Korotkiewicz, Dolak, Lintas, Dąbrowski, Bylewski

grali także: Szczytniewski, Skórzyński.

0:1 - 7 min Piotr Dolak

0:2 - 18 min Kuba Lintas

0:3 - 42 min Piotr Dolak

0:4 - 44 min Mateusz Bylewski

0:5 - 75 min Dominik Dąbrowski

0:6 - 77 min Bartosz Kadrzyński