W meczu XXII kolejki Chemicy przegrali na własnym boisku z Iną Goleniów 0:1. Jedyną bramkę w 89 minucie meczu zdobył Winogrodzki.

Nie tak wyobrażali sobie zawodnicy i kibice Chemika mecz żółtozielonych z Iną Goleniów. Miał być rewanż za porażkę w rundzie jesiennej a w samej końcówce meczu Chemicy stracili bramkę, która dała 3 punkty drużynie Iny. Kto wie jakby ten mecz się potoczył, gdyby w 10 minucie meczu i 30 minucie sędzia główny uznał dwie zdobyte przez naszą drużynę bramki. W obu przypadkach sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej. Najpierw Adama Wiejkucia a w drugiej sytuacji Nikity Vovchenko. W drugiej części gry gospodarze też przeważali, ale na posterunku dobrze tego dnia spisywał się Adrian Henger. Najlepszą okazję Policzanie mieli w 50 minucie meczu, kiedy to po wielkim zamieszaniu w polu karnym piłka po strzale Jóźwiaka wylądowała na poprzeczce Iny. Wcześniej golkiper gości obronił strzał Andrzeja Protasenko. Natomiast goście w całym meczu przeprowadzili jedną akcję i to w samej końcówce meczu. W 89 minucie gry Jarząbek urwał się lewą stroną dośrodkował na 10 metr do niepilnowanego Piotra Winogrodzkiego, a ten pewnym strzałem pokonał Czarka Szybkę. Chemicy jeszcze w ostatniej minucie meczu mieli okazję do wyrównania. Niestety strzał zza pola karnego Macieja Paprockiego minimalnie minął bramkę Iny. W następnej kolejce Chemik zagra kolejny mecz na własnym stadionie. Przeciwnikiem Policzan będzie ekipa Morzycko Moryń.

Chemik: Szybka - Klimkowicz, Wiejkuć, Janicki, Odlanicki-Poczobut(62' Szewczykowski), Ziółkowski, Ława, Protasenko(63' Krystek), Jóźwiak, Kraśnicki(70' Paprocki), Vovchenko

0:1 - 89 min Winogrodzki