W meczu 30. kolejki Kipsta IV ligi piłkarze Chemika zwyciężyli na własnym boisku Iskierkę Szczecin 3:2.

Od samego początku to drużyna Chemika dominowała i prowadziła grę. Swoją przewagę potwierdzili zdobywając bramkę w 18. minucie spotkania. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Szali, w polu karnym Iskierki panowało zamieszanie, które Antoni Bochan wykorzystał, umieszczając piłkę w siatce z najbliższej odległości. W 24. minucie powinno być 2:0 dla Chemika, jednak doskonałej okazji nie wykorzystał Karol Zarembski. Iskierka miała szansę na wyrównanie w 30. minucie, ale strzał Jakuba Pożyczki został doskonale obroniony przez Adriana Piekutowskiego. Jeszcze przed przerwą chemicy mieli kolejną okazję, jednak w sytuacji sam na sam golkiperem Iskierki nie wykorzystał Dąbrowski.

Po przerwie żółtozieloni nadal dominowali i stworzyli sobie kolejne okazje do zdobycia bramki. Niestety, Szala i Kowalczyk nie wykorzystali swoich szans. W 67. minucie goście zdołali wyrównać stan meczu po strzale Jakuba Pożyczki. Jednak już w 75. minucie nasz zespół ponownie wyszedł na prowadzenie, gdy sprytnym strzałem Daniel Kowalczyk pokonał pokonał Sobierajskiego. W 82. minucie jednak doszło do kolejnego wyrównania. Po rzucie wolnym Daniel Augusto strzelił bramkę głową. Chemicy jednak nie zamierzali zrezygnować z 3 punktów i ruszyli do ataku. Stworzyli sobie dwie doskonałe okazje do zdobycia trzeciej bramki, ale w obu przypadkach strzały Szali i Kurzawy trafiły w poprzeczkę. Wreszcie, w ostatniej minucie meczu, po rzucie wolnym piłkę do własnej siatki wpakował Izdebsyi , a sędzia od razu zakończył mecz po tej bramce. Żółtozieloni po udanym meczu wygrali 3:2 i zdobyli bardzo cenne trzy  punkty.

1:0 - 18 min Antoni Bochan

1:1 - 67 min Jakub Pożyczka

2:1 - 75 min Daniel Kowalczyk

2:2 - 82 min Daniel Augusto

3:2 - 90+3 min Yevhenii Izdebsyi

Chemik: Piekutowski - Dyczewski, Janicki, Bochan, Białek(86' Kurek), Ziółkowski, Korzec, Szala, Kowalczyk, Dąbrowski, Zarembski(76' Kurzawa)