Fot. Ariel Szydłowski

W dniu dzisiejszym, o godzinie 12:00, na stadionie przy ulicy Siedleckiej 2b w Policach odbył się mecz 26 kolejki Kipsta IV ligi pomiędzy naszą drużyną Chemikiem Police, a zespołem Mechanika Bobolice.

Niestety, choć początek spotkania należał do naszych piłkarzy, którzy w pierwszych 15 minutach stworzyli sobie aż trzy doskonałe okazje do zdobycia bramki, nie udało nam się ich wykorzystać. Strzały Janickiego, Szali i Kowalczyka zostały skutecznie obronione przez bramkarza gości.

W 19 minucie to Mechanik Bobolice wyszedł na prowadzenie po trafieniu Myślińskiego, a na dodatek w 39 minucie mieliśmy już stratę dwóch bramek.

Po przerwie, w 47 minucie meczu, bramkę kontaktową z rzutu wolnego zdobył Daniel Kowalczyk, co dało nam nadzieję na wyrównanie wyniku. Niestety,  dziesięć minut później, w 57 minucie, goście po trafieniu Jabłońskiego zdobyli trzecią bramkę.

Jednak odpowiedź naszych zawodników była błyskawiczna. Zaledwie 120 sekund później było już 2:3, a swoją drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Daniel Kowalczyk. Do końca meczu żółtozieloni próbowali zdobyć trzecią bramkę, ale mimo kilku okazji wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie. W następnej kolejce zmierzymy się na wyjeździe z Gwardią Koszalin.

Chemik: Piekutowski - Białek(55' Dyczewski), Korzec, Bochan, Dąbrowski, Bieniek(40' Kurzawa), Ziółkowski, Szala, Zarembski, Janicki, Kowalczyk

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
   

 

     
  SPONSOR KLUBU  
 

PARTNER MEDYCZNY