W sobotę 22 kwietnia o godz. 16:00, Chemik Police zmierzył się z Olimpem Gościno w ramach 25 kolejki Kipsta IV Ligi.

Niestety, już w 7. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Kowalczyk wykorzystał błąd ustawienia bramkarza Chemika, Piekutowskiego i strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w siatce. Pomimo straty bramki, zespół Chemika zaczął mocniej naciskać na Olimp i stworzył sobie kilka świetnych okazji, aby wyrównać wynik. Niestety, Daniel Kowalczyk oraz Dawid Szala nie wykorzystali swoich szans. Natomiast po rzucie rożnym, strzał z główki Kamila Bieńka został wybity z linii bramkowej przez obrońcę Olimpu.

Po przerwie, żółtozieloni szybko wyrównał stan meczu. Już w 60 sekundzie od wznowienia gry, Dąbrowski podał do Zarembskiego, który bezbłędnie umieścił piłkę w bramce rywala. Zespół Chemika miał jeszcze kilka dobrych okazji pierwszym kwadransie drugiej połowy, aby zdobyć drugiego gola. Najpierw błąd środkowego obrońcy nie został wykorzystany przez Kowalczyka, a potem strzał Wiktora Kurzawy minimalnie minął słupek bramki Olimpu. W dalszej części meczu żółto-zieloni atakowali, a gospodarze szukali swoich szans w kontratakach. Po jednym z nich, napastnik Olimpu trafił w poprzeczkę. Do końca meczu żaden zespół nie zdobył więcej bramek, a mecz zakończył się remisem 1:1.

W następnej kolejce Chemik zmierzy się na własnym boisku z Mechanikiem Bobolice. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godz. 12:00

Chemik: Piekutowski – Białek, Korzec, Bochan, Dąbrowski, Bieniek, Ziółkowski(75’ Kamiński), Szala(46’ Zarembski), Kowalczyk, Janicki, Kurzawa(65’ Dyczewski)

1:0 – 7’ min Kowalczyk

1:1 – 46’ min Zarembski