W spotkaniu  34 kolejki Kipsta IV ligi Chemicy wygrali na wyjeździe z Białymi Sądów 5:3.

Mecz od początku był bardzo otwarty. Drużyny skupiły się bardziej na atakowaniu niż bronieniu stąd wynik końcowy. Pierwsza bramka padła w 20 minucie spotkania. Po rzucie rożnym najwyżej do piłki wyskoczył Kamil Pieszko i pokonał debiutującego w bramce Macieja Najdę. Żółtozieloni jednak już 4 minuty później doprowadzili do wyrównania. Po szybkiej akcji prawą stroną, Drumlak dograł idealną piłkę do wchodzącego Jędraszaka, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Nie minęło 120 sekund a policzanie wyszli na prowadzenie. Tym razem dogrywał Dąbrowski, a swoją pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Dawid Drumlak. W 39 minucie meczu było już 3:1 dla Chemika. Asystą popisał się Manu a do bramki trafił Jędraszak. Niestety zaraz po wznowieniu gry Biali złapali kontakt  po bramce Kamila Błaża i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:3 dla Chemika.  Po przerwie w pierwszych 15 minutach więcej z gry mieli Biali. Chemicy natomiast cofnęli się do defensywy i szukali swoich okazji z gry z kontry i dwukrotnie byli blisko zdobycia czwartej bramki. Jednak strzał Dąbrowskiego był niecelny a Wiktor Kurzawa przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem Białych. W 63 minucie po rzucie rożnym bramkę na 3:3 zdobył Sebastian Inczewski. Po wyrównaniu pełną kontrolę nad meczem przejęli żółtozieloni i już w 75 minucie ponownie wyszli na prowadzenie po bramce Dawida Drumlaka. Do końca meczu Chemik stworzył sobie jeszcze kilka okazji, jednak wykorzystał tylko jedną w 80 minucie. Swoją trzecią bramkę zdobył Dawid Drumlak. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla Chemika.

Chemik: Najda – Dyczewski, Korzec, Andrzejewski, Dąbrowski, Janicki, Data(89’ Herka), Drumlak, Kurzawa, Ponce Garcia, Jędraszak(81’ Jęśko)