W meczu 33 kolejki Kipsta IV ligi piłkarze Chemika Police zremisowali na stadionie przy ul. Siedleckiej z Raselem Dygowo 1:1.

Sam początek sobotniej potyczki to przewaga drużyny gości, którzy najpierw wyszli na prowadzenie  w 7 minucie meczu po trafieniu Jakuba Poznańskiego, a chwilę później mogli podwyższyć na 2:0. Na szczęście kapitalną interwencją popisał się Norbert Popiołek, który wybronił strzał napastnika Rasela zza pola karnego. W 17 minucie meczu było już jednak 1:1. Po szybkiej akcji żółtozielonych bramkę zdobył Emil Jędraszak. Jeszcze przed przerwą żółtozieloni mogli po strzałach Ponce Garcii i Dawida Drumlaka wyjść na prowadzenie. Jednak dwukrotnie górą był bramkarz Rasela. Po wznowieniu gry żółtozieloni zepchnęli drużynę przyjezdną do głębokiej defensywy i próbowali zdobyć bramkę, która dałaby prowadzenie. Niestety za każdym razem zespół Rasela przed utratą bramki ratował bramkarz gości, który bronił strzały Kamila Bieńka, Dawida Drumlaka, Michała Janickiego i Manu. W ostatniej akcji meczu Rasel mógł zdobyć gola, która zapewniłaby mu trzy punkty. Na szczęście doskonałej okazji nie wykorzystał Łukasz Włodarczyk.

Chemik: Popiołek – Dyczewski, Janicki, Andrzejewski, Stachnik, Bieniek, Szala, Drumlak(80’ Jęśko), Jędraszak, Dąbrowski(82’ Michałeczko), Ponce Garcia

0:1 – 7 min Jakub Poznański

1:1 – 17 min Emil Jędraszak