W ostatnim meczu sezonu Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego, młodzi Chemicy przegrali na własnym boisku z Pogonią Szczecin 4:8.

Portowcy dość szybko, bo już w 4 minucie wyszli na prowadzenie. W sytuacji sam na sam Banasia pokonał Junior Radziński, po 20 minutach było już 0:2 dla Pogoni. Kolejna szybka konta i bramkę zdobył Łukasz Kościukiewcz. W 24 minucie po indywidualnej akcji bramkę zdobył Daniel Kowalczyk i zrobiło się już tylko 1:2 dla Pogoni. Chwilę później doskonałą okazję na wyrównanie stanu meczu miał Jakub Ścirka, jednak strzał z najbliższej odległości obronił golkiper Pogoni. Do przerwy mimo okazji po jednej jak i drugiej stronie wynik nie uległ zmianie. Druga część gry zaczęła się fatalnie dla naszego zespołu, która szybko stracił dwie bramki i z wyniku 1:2 zrobiło się 1:4 dla Pogoni. Chemicy ruszyli do odrabiania strat i po bramkach Ścirki i Radzika udało się zmniejszyć wynik na 3:4. Niestety po fatalnych błędach w obronie kolejne bramki zdobywali goście. Natomiast żółtozieloni opowiedzieli tylko trafieniem Daniela Kowalczyka. Ostatecznie nasz zespół uległ AP Pogoni 4:8. Mecz z Pogonią był też ostatnim spotkaniem, który jako trener juniorów poprowadził Maciej Sayed. Od nowego sezonu trener Sayed przenosi się do Błękitnych Stargard. Trenerze dziękujemy za te ponad 5 lat pracy w Chemiku i życzymy sukcesów w nowym klubie.

Chemik: Banaś - Palej, Wróblewski, Garczyński, Kamiński, Nowakowski, Radzik, Lis, Rajch, Kowalczyk D., Ścirka

grali także: Jaguszewski O., Kuriata, Jaguszewski K., Szczytniewski, Bylewski, Witkowski

0:1 - 4 min Junior Radziński

0:2 - 20 min Łukasz Kościukiewicz

1:2 - 24 min Daniel Kowalczyk

1:3 - 49 min Łukasz Kościukiewicz

1:4 - 55 min Junior Radziński

2:4 - 56 min Kuba Ścirka