W zaległym spotkaniu XIII kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego, podopieczni trenerów Sayed-Bieniek pokonali na wyjeździe Vinete Wolin 8:2.

Chemicy już w 15 minucie wyszli na prowadzenie. Indywidualną akcją popisał się Daniel Kowalczyk a wykończył Kuba Bobel. Niestety chwilę później gospodarze wyrównali. Remis utrzymał się krótko, gdyż pięknym strzałem z rzutu wolnego z około 25 metrów popisał się Daniel Kowalczyk i żółtozieloni ponownie wyszli na prowadzenie. Gospodarzom udało się jeszcze doprowadzić do stanu po 2. Jednak od tego momentu bramki zdobywali już tylko policzanie. Wynik na 3:2 do przerwy ustalił Rafał Rajch, który wykorzystał podanie od Kuby Bobela i płaskim strzałem w lewy róg pokonał golkipera Wolina. Po przerwie Chemicy dołożyli jeszcze kolejnych 5 bramek, a najładniejszą z nich zdobył Rafał Rajch. Rafał otrzymał bardzo dobre podanie od Daniela Kowalczyka na skraj pola karnego, złamał do środka i uderzył po długim słupku. W tej części gry gole dla żółtozielonych zdobyli jeszcze Daniel Kowalczyk, który zdobył dwie bramki kompletując tym samym hattricka. Po jednym trafieniu dołożyli Igor Wawrzycki i Jakub Ścirka. Młodych Chemików czeka jeszcze jeden mecz ligowy w sezonie 2018/19. Już w niedzielę zmierzą się w prestiżowym meczu z Pogonią Szczecin

Chemik: Konik - Kuriata, Bylewski, Garczyński, Korzec, Nowakowski, Szczytniewski, Bobel, Rajch, Kowalczyk D., Ścirka

grali także: Paska, Wawrzycki, Skórzyński, Dymitrowski H., Kamiński, Jaguszewski K.,