W meczu VII kolejki drugiego etapu rozgrywek Wojewódzkiej Ligi juniora starszego nasz zespół pokonał na wyjeździe drużynę Energetyka Gryfino 1:0.

Chemicy od początku wyszli wysoko na swoich przeciwników i przez praktycznie całą pierwszą połowę pewnie kontrolowali grę. Swoją przewagę udokumentowali w 28 minucie meczu. Wrzutkę Paprockiego z prawej strony w pole karne sprytnie głową przedłużył Lintas piłka trafiła do niepilnowanego Marcela Podgórskiego, a ten nie miał najmniejszych problemów z wpakowaniem piłki do pustej bramki Energetyka. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy Chemicy mogli zdobyć bramkę na 2:0. Niestety minimalnie pomylił się Maciej Paprocki i wynik do przerwy brzmiał 1:0 dla Chemika. Po przerwie przez blisko 30 minut przewagę miał nasz zespół. Niestety dobrej gry nie udało się potwierdzić bramkami. Szkoda zwłaszcza sytuacji z 65 minuty meczu. Wtedy to groźnie z rzutu wolnego uderzał strzelec bramki Podgórski. Niestety strzał Marcela z najwyższym trudem obronił golkiper Energetyka. Końcówka meczu należała do gospodarzy. Dzięki dobrej postawie naszej obrony a zwłaszcza bramkarza Chemika Michała Serdyńskiego, który w 85 minucie meczu wybronił rzut karny, Chemicy dowieźli jedno bramkowe prowadzenie do końca. W następnej kolejce zawodnicy trenera Mariusza Szmita zagrają na wyjeździe z Akademią Piłkarską Kotwicy Kołobrzeg

Chemik: Serdyński - Paprocki, Budnicki, Skórzyński, Dymitrowski J., Lintas, Kadrzyński, Podgórski, Wujko, Korotkiewicz, Dybus

grali także: Dolak, Jaguszewski K.,