Niestety,nie tak zapewne wyobrażali sobie wyprawę do Koszalina na mecz z miejscową Gwardią nasi juniorzy młodsi. Nasz zespół uległ gwardzistą 7:2.

Młodzi Chemicy idealnie weszli w mecz, mieli przewagę i w 18 minucie meczu wyszli na prowadzenie po trafieniu Aleksandra Nowakowskiego. Niestety nasza drużyna z prowadzenia cieszyła się zaledwie 120 sekund i gospodarzom po trafieniu Dawida Paluszkiewicza udało doprowadzić się do remisu. Następnie przez blisko 20 minut utrzymywał się remis. Wtedy to gospodarze po szybkiej kontrze wyszli na prowadzenie i wynik na przerwę brzmiał 2:1 dla Gwardii. Zaraz po wznowieniu żółtozieloni otrzymali kolejny cios i zrobiło się 3:1 dla Gwardzistów. Kolejne bramki też strzelali gospodarze a rozmiary porażki zmniejszył w 78 minucie Kuba Ścirka, jednak ostatnie słowo należało do Gwardii i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 7:2. W następnej kolejce nasi juniorzy młodsi zagrają z Gavią Choszczno

Chemik: Paska(80 Konik) - Korzec, Kamiński, Kuriata(46' Garczyński), Nowakowski, Wróblewski, Bobel(55' Wawrzycki) Bylewski (65' Szczytniewski), Radzik, Lis, Ścirka