W swoim ostatnim meczu ligowym nasi juniorzy starsi zremisowali na własnym boisku z Arkonią Szczecin 3:3.

Niedzielne spotkanie można podzielić na dwa etapy. Pierwsze 45 minut bardzo dobre w wykonaniu naszych zawodników, którzy przeważali, mieli więcej z gry i prowadzili 3:0. Do bramki Arkonii trafiali Trajkowski, Rogowski i Dolak po asyście Arendta. Niestety to co wydarzyło się w drugich 45 minutach gry, pokazało jak łatwo może się wymknąć pewna wygrana. Arkonia zagrała zdecydowanie lepiej przy biernej postawie naszego zespołu i doprowadziła do stanu po 3. Na domiar złego podczas meczu fatalnej kontuzji doznał Mikołaj Trajkowski, który prawdopodobnie złamał nogę i jego przerwa w graniu może potrwać naprawdę długo.

Chemik: Jurek - Lintas, Wołosz, Zieliński, Rogowski(46' Jaguszewski K.), Korotkiewicz, Arendt(65' Kadrzyński), Dybus, Łukasziewicz, Lewandowski, Trajkowski(26' Dolak)