Pewne zwycięstwo odnieśli juniorzy młodsi w swoim ostatnim meczu ligowym w Wojewódzkiej Lidze Juniorów.

Dzięki pewnej wygranej nad Arkonią Szczecin 6:0, młodzi policcy piłkarze zdobyli Wicemistrzostwo Województwa, ustępując tylko FASE Szczecin. Chemicy od początku spotkania byli stroną zdecydowanie lepszą a pierwsza bramka padła w 21 minucie meczu. Jej autorem był Kuba Radzik. Ten sam zawodnik zaledwie pięć minut później podwyższył na 2:0. W 33 minucie trzecią bramkę dla Chemika zdobył Jakub Ścirka. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, nasi juniorzy nie zwolnili tempa i zaaplikowali gościom ze Szczecina 3 bramki. W drugiej połowie do bramki Arkonii trafiali kolejno: Dominik Lis x2 a jedno trafienie dołożył Kuba Ścirka. Chociaż okazji do zdobycia bramek było zdecydowanie więcej i wynik końcowy powinien być bardziej okazały. Mecz ostatecznie zakończył się 6:0 dla gospodarzy spotkania.

Chemik: Banaś(47' Kuźmiński) - Osowicki(70' Raczyński), Basara(60' Jaguszewski K.), Jaguszewski O., Szala, Palej, Cholewiński, Radzik, Lis, Ścirka(65' Witkowski), Grzeszczak