Juniorzy Młodsi trenera Macieja Sayed w meczu XIX kolejki wygrali na wyjeździe z Kotwicą 1:4.

Wynik niedzielnego meczu z Kotwicą już w 2 minucie otworzył Dominik Lis, piłkarz Chemika wykończył akcję całego zespołu i było 0:1 dla żółtozielonych. W 14 minucie na 0:2 podwyższył Radzik. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdobyli bramkę na 1:2 i z takim wynikiem oba zespoły zeszły na przerwę. Po wznowieniu gry bramki zdobywali już tylko Chemicy a konkretnie Wiktor Grzeszczak w 56 minucie oraz Kuba Ścirka w 75. Policzanie mogli spotkanie z Kotwicą wygrać wyżej, niestety parę razy zabrakło szczęścia naszym zawodnikom pod bramką rywali. W następnym meczu piłkarze juniorzy młodsi Chemika zagrają na własnym boisku z MKP Szczecinek

Chemik: Banaś - Osowicki, Cholewiński, Jaguszewski O.(67' Jaguszewski K.), Szala(72' Kuriata), Witkowski, Glanert, Radzik, Lis, Ścirka, Grzeszczak