Juniorzy Starsi Chemika Police w meczu XIX kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów pokonali na wyjeździe Zryw Kretomino 1:3.

Pierwsza bramka dla Chemika padła w 28 minucie meczu. Jej autorem był Damian Wołosz, który wykorzystał dobre podanie od Mikołaja Trajkowskiego. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania drugą bramkę dla Chemika zdobył Szymon Rogowski i na przerwę Chemicy schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Po przerwie gospodarze strzelili bramkę kontaktową i zrobiło się już tylko 1:2 dla Chemika. Na szczęście gospodarze mimo kilku szans nie potrafili zdobyć bramki na 2:2. Natomiast w 89 minucie meczu wynik na 1:3 dla Chemika ustalił Rogowski, który zdobył bramkę po rzucie wolnym. Uderzając precyzyjnie nie dał szans na interwencje bramkarzowi Zrywu. W następnym meczu juniorzy starsi zagrają na własnym boisku z MKP Szczecinek. W wczorajszym meczu ze Zrywem, trener Mariusz Szmit po raz kolejny dał szansę debiutu młodemu zawodnikowi. Tym razem po przerwie na boisku pojawił się Igor Kamiński z rocznika 2003.

Chemik: Jurek - Wołosz, Arendt, Dymitrowski, Dybus(Jaguszewski K.), Korotkiewicz, Lintas, Rogowski, Dolak, Trajkowski, Łukaszewicz(Kamiński)