Niestety w meczu inaugurującym rozgrywki A klasy piłkarze Chemika II Police przegrali na własnym boisku z OKS Center MD Goleniów.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana. Z tą różnicą, że goście mając jedyną okazję w 40 minucie meczu potrafili ją wykorzystać i na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Po przerwie Chemicy atakowali. Niestety po jednej z kontr goście zdobyli bramkę numer dwa. Do końca spotkania zwodnicy Chemika próbowali zdobyć bramkę kontaktową. Jednak ta sztuka się naszej drużynie nie udała i ostatecznie żółtozieloni ulegli gościom z Goleniowa 0:2. W następnej kolejce podopieczni trenera Józefa Rembisza zagrają na wyjeździe z Ehrle Dobra Szczecińska

Chemik: Banaś - Białek, Andrzejewski, Lewandowski, Iwański, Kołat, Chopcia, Moroza, Paprocki, Sikorski, Wypych