W pierwszej rundzie Pucharu Polski na Szczeblu ZZPN Chemik II Police pokonał Czarnych 44 Szczecin 4:3 i awansował do kolejnego pucharowego etapu.

Gospodarzami dzisiejszych zawodów była drużyna Czarnych. Z powodu remontu boiska przy ul. Hożej mecz został przeniesiony do Polic. Czarni od początku zaatakowali i po zaledwie 15 minutach gry prowadzili z naszą drużyną 2:0. Jednak już w 21 minucie meczu bramkę kontaktową zdobył Sikorski, a w 28 minucie po technicznym uderzeniu Krystiana Ziółkowskiego wynik brzmiał 2:2. Do końca pierwszej części bramki już nie padły. Drugą część gry znowu lepiej rozpoczęli Czarni i w 51 minucie wyszli na prowadzenie. W 60 minucie znów był remis. Tym razem akcję całego zespołu wykończył Krystian Kąkol. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu w 83 minucie spotkania. Krystian uderzył zza pola karnego czym zaskoczył bramkarza gospodarzy. Chemicy dzięki zwycięstwu nad Czarnymi awansowali do II rundy, a ta zostanie rozegrana w dniu 4 września z udziałem zwycięskich drużyn z I rundy oraz drużyn z klasy Okręgowej gr. 1 i 2.

Chemik: Banaś - Grzesło, Bednarski, Iwański, Lewandowski, Kowalczyk M., Ziółkowski, Paprocki, Sikorski, Kąkol, Jasik

grali także: Arendt, Wypych, Białek