W meczu XXIV kolejki B Klasy Chemik II Police zremisował na wyjeździe z drużyną Wołczkowo Bezrzecze 2:2.

Chemicy mimo przewagi długo nie potrafili rozmontować obrony gospodarzy i na pierwsze trafienie naszej drużyny musieliśmy czekać do 33 minuty meczu. Wtedy to bramkę zdobył Dominik Lis. Po dziesięciu minutach drugiej połowy było już 2:0 dla policzan. Tym razem do siatki Wołczkowa trafił niezawodny snajper Chemika II Sebastian Rudnik. Niestety sama końcówka należała do gospodarzy, którzy najpierw po strzale Mateusza Kusia w 85 minucie złapali kontakt. Natomiast w 89 minucie meczu na strzał zza pola karnego zdecydował się Bartosz Kwiecień i trafił w samo okienko bramki strzeżonej przez Michała Serdyńskiego. W następnej kolejce podopieczni trenera Józefa Rembisza znowu zagrają na wyjeździe. Tym razem udadzą się do Gardna na mecz z miejscowym Grotem

Chemik: Serdyński - Lis, Kraśnicki, Kadrzyński, Lavryk, Jasik, Felicki, Staszewski, Wypych(71' Białek K.), Rembisz, Rudnik

0:1 - 33 min Dominik Lis

0:2 - 55 min Sebastian Rudnik

1:2 - 85 min Mateusz Kuś

2:2 - 89 min Bartosz Kwiecień