W meczu XXIII kolejki B Klasy Grupy 2 piłkarze Chemika II Police pokonali na własnym boisku Znicz Niedźwiedź 7:3.

Dość niespodziewanie po pierwszych 45 minutach gry na stadionie przy ul. Siedleckiej Chemicy remisowali z Zniczem 2:2. Mimo, że żółtozieloni dwa razy wychodzili na prowadzenie, najpierw po trafieniu Sebastiana Rudnika a później po golu Szymona Wosia, to gościom dwukrotnie udawało się odrobić straty i doprowadzać do wyrównania. Zaledwie sześć minut po wznowieniu, policzanie po trafieniu Dominika Lisa zdobyli trzecią bramkę. W 61 minucie meczu było już 4:2 na Chemika II. Tym razem na listę strzelców wpisał się Marcin Wypych. Ten sam zawodnik osiem minut później podwyższył na 5:2 i już było wiadomo, że Chemicy nie dadzą sobie wyrwać zwycięstwa. Wprawdzie goście zdobyli jeszcze bramkę na 5:3, to później gole zdobywali już tylko nasi zawodnicy. Na listę strzelców wpisał się Daniel Kowalczyk, a wynik w 90 minucie meczu na 7:3 ustalił Mateusz Kowalczyk.

Chemik: Sasiak - Paprocki, Felicki, Woś, Lavryk, Chopcia(65' Białek K.), Białek B.(36' Wypych), Kowalczyk D., Lis, Kowalczyk M., Rudnik(83' Wieczorek)

1:0 - 5 min Sebastian Rudnik

1:1 - 9 min Sebastian Ładowski

2:1 - 16 min Szymon Woś

2:2 - 20 min Axel Kołacz

3:2 - 51 min Dominik Lis

4:2 - 61 min Marcin Wypych

5:2 - 69 min Marcin Wypych