Następny mecz

Ligowa tabela

Poz. Zespół / Drużyna M BB Pkt
1. Flota Świnoujście 18 +52 51
2. Kluczevia Stargard 17 +30 43
3. Gwardia Koszalin 17 +17 38
4. Bałtyk Koszalin 17 +38 37
5. Iskierka Szczecin 18 +2 34

Ostatni mecz

sobota, 18 marzec 2023
KP Chemik Police 4 : 0 Gavia Choszczno
11:00 | Piaskowa 97, Police

Fot. Ariel Szydłowski

W sobotę i niedziele swoje mecze ligowe rozgrywali  trampkarze naszego klubu. 

Trampkarze młodsi trenera Łukasza Furmana podejmowali na stadionie przy ul. Piaskowej drużynę Prawobrzeża Szczecin i już po 10 minutach gry prowadzili po bramce Adriana Dąbrowskiego. Niestety w 20 minucie meczu goście ze Szczecina wykorzystali błąd naszego bramkarza i obrońcy i doprowadzili do wyrównania. Wynik remisowy utrzymał się tylko przez 4 minuty i młodzi Chemicy ponownie wyszli na prowadzenie, a swoje drugie trafienie tego dnia zaliczył Adrian Dąbrowski. Zaraz po przerwie Dąbrowski trafił po raz trzeci kompletując tym samym hattricka. Wydawało by się, że już nic nie odbierze zwycięstwa naszej drużynie. Niestety ambitnie grający zawodnicy Prawobrzeża najpierw zdobyli bramkę kontaktową a w samej końcówce meczu doprowadzili do wyrównania. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3. Dużo gorzej poszło trampkarzom starszym Chemika, którzy ulegli na wyjeździe Vinecie Wolin 4:2. Bramki w tym spotkaniu dla Chemików zdobyli Sebastian Jankowski i Michał Mazurak

TM Chemik Police - TM Prawobrzeże Szczecin 3:3(2:1)

Chemik: Sorokin - Pankiewicz, Koral, Laszczuk, Bortacki, Jasiński, Figiel, Ficner, Radko, Bukiel, Krajewski

grali także: Zając, Dąbrowski, Kurzawa, Kostański, Sroczyński, Zadrodziński

TS Vineta Wolin - TS Chemik Police 4:2(3:0)

Chemik: Konik - Korzec, Mazurak, Kołacki, Jankowski, Dąbrowski, Kurzawa, Jasiński, Kotlarz, Chudzik, Budas

grali także: Paska, Szymański, Sroczyński, Wlaźlak, Dymitrowski H., Pirecki

Sukcesy

7
Sezony w 1 lidze
3
Puchar Polski ZZPN
1                                               
Mistrzostwo Polski JM                 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
   

 

     
  SPONSOR KLUBU  
 

PARTNER MEDYCZNY