Następny mecz

Ligowa tabela

Poz. Zespół / Drużyna M BB Pkt
1. Radunia Stężyca 12 +25 30
2. Mieszko Gniezno 12 +17 30
3. KKS 1925 Kalisz 12 +17 29
4. Świt Skolwin 12 +13 26
5. Kotwica Kołobrzeg 12 +5 21

Ostatni mecz

sobota, 12 październik 2019
KP Chemik Police 0 : 3 KKS 1925 Kalisz
16:00 | Siedlecka, Police

Fot. Ariel Szydłowski

W sobotę i niedziele swoje mecze ligowe rozgrywali  trampkarze naszego klubu. 

Trampkarze młodsi trenera Łukasza Furmana podejmowali na stadionie przy ul. Piaskowej drużynę Prawobrzeża Szczecin i już po 10 minutach gry prowadzili po bramce Adriana Dąbrowskiego. Niestety w 20 minucie meczu goście ze Szczecina wykorzystali błąd naszego bramkarza i obrońcy i doprowadzili do wyrównania. Wynik remisowy utrzymał się tylko przez 4 minuty i młodzi Chemicy ponownie wyszli na prowadzenie, a swoje drugie trafienie tego dnia zaliczył Adrian Dąbrowski. Zaraz po przerwie Dąbrowski trafił po raz trzeci kompletując tym samym hattricka. Wydawało by się, że już nic nie odbierze zwycięstwa naszej drużynie. Niestety ambitnie grający zawodnicy Prawobrzeża najpierw zdobyli bramkę kontaktową a w samej końcówce meczu doprowadzili do wyrównania. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3. Dużo gorzej poszło trampkarzom starszym Chemika, którzy ulegli na wyjeździe Vinecie Wolin 4:2. Bramki w tym spotkaniu dla Chemików zdobyli Sebastian Jankowski i Michał Mazurak

TM Chemik Police - TM Prawobrzeże Szczecin 3:3(2:1)

Chemik: Sorokin - Pankiewicz, Koral, Laszczuk, Bortacki, Jasiński, Figiel, Ficner, Radko, Bukiel, Krajewski

grali także: Zając, Dąbrowski, Kurzawa, Kostański, Sroczyński, Zadrodziński

TS Vineta Wolin - TS Chemik Police 4:2(3:0)

Chemik: Konik - Korzec, Mazurak, Kołacki, Jankowski, Dąbrowski, Kurzawa, Jasiński, Kotlarz, Chudzik, Budas

grali także: Paska, Szymański, Sroczyński, Wlaźlak, Dymitrowski H., Pirecki

Sukcesy

7
Sezony w 1 lidze
2
Puchar Polski ZZPN
1                                               
Mistrzostwo Polski JM                 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU