W rozegranym wczoraj meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police zremisowali z Pogonią II Szczecin 1:1.

Wynik meczu w 10 minucie otworzył Borys Jałoszyński, który wykorzystał dośrodkowanie testowanego w naszym zespole Jakuba Świdera i z najbliższej odległości pokonał Daniela Kusztana. Później mimo kilku okazji po obu stronach aż do 79 minuty meczu wynik nie ulegał zmianie. Niestety w 79 minucie meczu bramkę na 1:1 zdobył Takumi, który wykorzystał sytuację sam na sam pokonując Kuba Banasia. W 84 minucie meczu Chemicy mogli ponownie wyjść na prowadzenie. Jednak Daniel Kowalczyk nie wykorzystał jedenastki po faulu na Sobeckim. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Chemik: Brzozowski(46' Banaś) - Kołat(46' Klimkowicz), Janicki(75' Wiejkuć), Wiejkuć(46' Odlanicki-Poczobut), Lewandowski, Ziółkowski, Bedliński, Jałoszyński(46' Kowalczyk D.), Kąkol(46' Kowalczyk M.), Świder, Nizio(46' Sobecki)

1:0 - 10 min Borys Jałoszyński

1:1 - 79 min Takumi