W zakończonym meczu XXVI kolejki IV ligi piłkarze Chemika wygrali na własnym boisku z Błękitnymi II Stargard 4:1.

Chemicy na mecz z rezerwami Błękitnych wyszli bardzo zmotywowani, mając w głowach porażkę z poprzedniej rundy. Wtedy to w Stargardzie ulegli Błękitowi 4:2. Żółtozieloni od początku zaatakowali i już po 4 minutach gry wyszli na prowadzenie. Doskonałe dośrodkowanie Szymona Kapelusza wykorzystał Nikita Vovchenko i zrobiło się 1:0 dla Chemika. W 19 minucie meczu powinno być 2:0 dla policzan. W polu karnym ręką zagrał jeden z obrońców Błękitnych i sędzia Kwiecień wskazał na jedenasty metr. Niestety jedenastki nie wykorzystał Vovchenko, którego strzał wybronił Patryk Brzozowski. Nikita zrehabilitował się w 36 minucie meczu, po rzucie rożnym zdobył drugą swoją bramkę. Do przerwy mimo jeszcze paru okazji wynik nie uległ zmianie. Po wznowieniu obraz gry się nie zmienił. Dalej więcej z gry mieli Chemicy i już w 53 minucie meczu podwyższyli prowadzenie na 3:0. W polu karnym zawodnik Błękitnych faulował Szymona Kapelusza i drugi raz w tym spotkaniu żółtozieloni otrzymali rzut karny. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem pokonał golkipera Błękitnych. Niestety w 60 minucie meczu goście po uderzeniu zza pola karnego Michała Barańskiego zdobyli bramkę kontaktową. Jednak ostatnie zdanie w tym meczu należało do Chemików a konkretnie Michała Janickiego, który po zamieszaniu w polu karnym zachował się najprzytomniej i płaskim strzałem pokonał Brzozowskiego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Chemik: Sasiak - Szewczykowski, Wiejkuć, Janicki, Odlanicki-Poczobut(60' Krystek), Ława(85' Ziółkowski), Jóźwiak, Protasenko(75' Moroza),Midzio, Kapelusz, Vovchenko