W zakończonym meczu XV Kolejki IV ligi, piłkarze Chemika Police zremisowali na trudnym terenie w Węgorzynie 2:2.

O pierwszej połowie sobotniego spotkania Sparty Węgorzyno z Chemikiem można by było napisać, że się odbyła a Chemicy powinni o niej jak najszybciej zapomnieć. Wprawdzie nasza drużyna mogła i powinna po pierwszych 45 minutach prowadzić. W 27 minucie meczu po błędzie Czarka Szybki bramkę zdobył Paweł Iskra i to  gospodarze na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Wcześniej dwóch doskonałych okazji nie wykorzystali nasi zawodnicy. Najpierw w zamieszaniu po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Emila Andrzejewskiego a ten nie zastanawiając się uderzył. Niestety piłka po jego strzale trafiła w słupek a chwilę później po podaniu Vovchenko w piłkę nie trafił Kapelusz. W przerwie meczu sztab szkoleniowy Chemika dokonał jednej zmiany. Na boisko za Kowalczyka wszedł Protasenko i to ożywiło grę żółtozielonych i na wyniki nie trzeba było długo czekać. Zaledwie 4 minuty po wznowieniu gry na wysokości pola karnego piłkę z autu w pole karne wrzucił Oskar Klimkowicz ta trafiła wprost na głowę Szymona Kapelusza a ten skierował ją do bramki. W 71 minucie meczu było już 2:1 dla Chemika a na listę strzelców ponownie wpisał się Szymon Kapelusz. W 77 minucie powinno być 3:1 dla Chemików. Prawą stroną popędził Paweł Szewczykowski, precyzyjnie dośrodkował do wchodzącego w pole karne Nikity Vovchenko, który przyjął piłkę położył bramkarza i uderzył. Niestety w ostatniej chwili na linie strzału wskoczył obrońca Sparty i piłka zamiast znaleźć się w bramce Węgorzyna wyszła na rzut rożny. Niestety w 89 minucie meczu gospodarze wyrównali po strzale Adriana Macha i mecz zakończył się remisem 2:2. W następnej kolejce Chemik zagra na własnym stadionie z Gryfem Kamień Pomorski

Chemik: Szybka - Szewczykowski, Wiejkuć, Andrzejewski(28' Klimkowicz), Odlanicki-Poczobut, Midzio, Kowalczyk(46' Protasenko), Moroza, Ława, Kapelusz(84' Jóźwiak), Vovchenko

1:0 - 27 min Paweł Iskra

1:1 - 49 min Szymon Kapelusz

1:2 - 71 min Szymon Kapelusz

2:2 - 89 min Adrian Mach