W meczu XIV kolejki piłkarze Chemika Police pokonali Regę Trzebiatów 4:1.

Dzisiejsze zawodny rozpoczęły się świetnie dla Chemików a licznie zgromadzona publiczność, która przyszła w dzisiejszy słoneczny dzień na obiekt przy ul. Siedleckiej już w trzeciej minucie meczu zobaczyła pierwsze trafienie dla gospodarzy. Jednak żaden z graczy Chemika nie miał udziału przy tej bramce. Strzelił ją zawodnik Regi Szymon Kurczak, który tak niefortunnie podał do swojego bramkarza, że ten się machnął i piłka wpadła do bramki. W 15 minucie meczu było już 2:0 dla żółtozielonych. Tym razem bramkę zdobył Nikita Vovchenko po podaniu z głębi pola od Pawła Szewczykowskiego. Ta sama dwójka zawodników miała swój udział przy trzeciej bramce, dogrywającym znowu był Szewczykowski a strzelcem ponownie Vovchenko. Wynik na 4:0 do przerwy ustalił Mikołaj Midzio, który wykorzystał podanie Vovchenki i pięknym strzałem z woleja pokonał Gładysza. Po przerwie obraz gry się nie zmienił dalej grę prowadzili policzanie i stwarzali sobie kolejne okazje do zdobycia bramek. Niestety w drugiej części bramki dla Chemika już nie padły. Najbliżej podwyższenia prowadzenia był Bartosz Ława, jednak jego uderzenie z rzutu wolnego wylądowało na słupku bramki Regi. Gościom po kontrze w 81 minucie udało się zdobyć bramkę honorową po samobójczym trafieniu Adama Wiejkucia

Chemik: Szybka - Odlanicki-Poczobut(75' Klimkowicz), Andrzejewski, Wiejkuć, Szewczykowski, Moroza(85' Ziółkowski), Ława, Kowalczyk(63' Protasenko), Kapelusz, Midzio, Vovchenko(75' Krystek)

1:0 - 3 min Szymon Kurczak(s)

2:0 - 15 min Nikita Vovchenko

3:0 - 33 min Nikita Vovchenko

4:0 - 36 min Mikołaj Midzio

4:1 - 81 min Adam Wiejkuć(s)