W meczu II kolejki IV ligi piłkarze Chemika Police pokonali na wyjeździe Pogoń Połczyn-Zdrój 3:0. Bramki dla Chemików w tym spotkaniu zdobyli Midzio, Protasenko i Andrzejewski.

Przez pierwsze 15 minut środowego meczu pomiędzy Pogonią a Chemikem o dziwo więcej z gry mieli gospodarze i to oni stworzyli sobie jako pierwsi groźne sytuacje do zdobycia bramki. Na szczęście nasza drużyna w porę przejęła inicjatywę i już do końca meczu prowadziła grę. Pierwsza bramka dla Chemika padła w 32 minucie meczu a jej strzelcem był Mikołaj Midzio. Na kolejne trafienia dla Chemika musieliśmy czekać do 66 i 69 minuty meczu. Na 2:0 dla Chemika podwyższył Andrzej Protasenko, który wykorzystał dobre podanie od Szymona Kapelusza a następnie wpadł w pole karne minął bramkarza gospodarzy i wpakował piłkę do pustej bramki. Trzy minuty później wynik meczu ustalił kapitan Chemika Emil Andrzejewski, który po rzucie rożnym i sprytnym zgraniu piłki przez Adama Wiejkucia pokonał golkipera Pogoni. Chemicy mogli wygrać wyżej niestety tuż przed gwizdkiem kończącym mecz, kapitalnej okazji nie wykorzystał Nikita Vovchenko. Następny mecz Chemicy zagrają już w najbliższą sobotę. Na własnym stadionie o godz. 12:00 podejmą Olimp Gościno

Chemik: Szybka - Szewczykowski, Andrzejewski, Wiejkuć, Ziółkowski(79' Woś), Kowalczyk M.(71' Gałecki), Protasenko, Kapelusz, Midzio(59' Białek), Krystek(59' Klimkowicz), Vovchenko

1:0 - 32 min Mikołaj Midzio

2:0 - 66 min Andrzej Protasenko

3:0 - 69 min Emil Andrzejewski