W swoim trzecim meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police przegrali na wyjeździe z III ligowym Stilonem Gorzów 2:1.

Po pierwszych 45 minutach gry prowadzili gospodarze, po bramce Jakuba Okuszko. Chemicy wyrównali 15 minut po przerwie po bramce Marcina Krystka. Niestety remis utrzymywał się tylko przez 9 minut, gdyż w 69 minucie drugą bramkę dla Stilonu zdobył Michał Chyrek. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie mimo kilku okazji dla jednej jaki drugiej strony. Kolejne mecze sparingowe Chemicy zagrają w sobotę. W ten dzień o godzinie 11:00 zaplanowano dwie gry kontrolne w Policach i Trzebieży. W Policach przy Siedleckiej Chemik zmierzy się ze Świtem Skolwin a w Trzebieży z  FSV Malchin

Chemik: Szybka(46' Mekwiński) - Szewczkowski, Andrzejewski(60' Woś), Wiejkuć(46' Hajdukiewicz), Odlanicki(46' Ziółkowski), Moroza(46' Kowalczyk), Gałecki(46' Prus), Protasenko, Ława, Midzio(46' Klimkowicz), Vovchenko(46' Krystek)