W ostatnim meczu ligowym piłkarze Chemika Police wygrali ze Stalą Szczecin 7:0.

Chemicy długo męczyli się z dobrze zorganizowaną obroną gospodarzy i dopiero w 37 minucie meczu worek z bramkami rozwiązał Nikita Vovchenko, który wykorzystał dośrodkowanie Jarka Jóźwiaka. Po przerwie, w 51 minucie meczu drugą bramkę zdobył Jarosław Jóźwiak. Jarek wykorzystał podanie od Gałeckiego zakręcił obrońcą Stali w polu karnym i huknął nie do obrony tuż przy lewym słupku. Na 3:0 dla Chemika podwyższył Szymon Woś a autorem czwartego gola był zdobywca drugiej bramki Jóźwiak. Mimo pewnego prowadzenia piłkarze Chemika nie zwolnili tempa i zaaplikowali Stalówce jeszcze trzy bramki. Ich autorami byli Marcin Krystek, Nikita Vovchenko i wprowadzony po przerwie Michał Maśniak, który ustalił wynik na 7:0 dla Chemika. Teraz piłkarze Chemika udadzą się na urlopy a do treningów powrócą 9 lipca.

Chemik: Mekwiński - Szewczykowski, Andrzejewski, Woś, Klimkowicz(46' Białek), Jóźwiak, Ława B., Gałecki(67' Maśniak), Ziółkowski(74' Maziarz), Krystek(74' Rogowski), Vovchenko

1:0 - 37 min Nikita Vovchenko

2:0 - 51 min Jarosław Jóźwiak

3:0 - 60 min Szymon Woś

4:0 - 65 min Jarosław Jóźwiak

5:0 - 73 min Marcin Krystek

6:0 - 76 min Nikita Vovchenko

7:0 - 80 min Michał Maśniak