W zakończonym meczu XXVI kolejki Wojewódzkiej Okręgówki piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z Ogniwem Babinek 8:1.

Strzelanie dla Chemika już w 3 minucie rozpoczął Szymon Kapelusz. Szymon wykorzystał długi wyrzut z autu Klimkowicza i strzałem z główki pokonał bramkarza Ogniwa. Zaledwie 9 minut później na 2:0 dla Chemika  za sprawą strzału Jarka Jóźwiaka. Niestety chwilę później z powodu kontuzji barku z boiska musiał zejść Szymon Kapelusz a na boisku pojawił się Marcin Krystek. W 34 minucie wprowadzony Krystek zdobył bramkę na 3:0, wykorzystując podanie od Vovchenko. W 40 minucie meczu gospodarze po rzucie wolnym i strzale z główki Tomasza Janasa zdobyli bramkę. Stracona bramka była pierwszym golem zdobytym przez przeciwników Chemika od 1189 minut. Przez tyle dokładnie Czarek Szybka zachowywał czyste konto. Po przerwie Chemicy nie zwolnili tempa gry i zaaplikowali gospodarzom jeszcze pięć bramek. Ich autorami kolejno byli Klimkowicz, Vovchenko, Ława, Kowalczyk. Strzelanie zakończył w 80 minucie Bartosz Ława i Chemicy ostatecznie wygrali 8:1. Warto też wspomnieć, że w meczu Ogniwo - Chemik trener Łukasz Borger dał zadebiutować kolejnemu wychowankowi Chemika. Tym razem na boisku pojawił się Szymon Woś. W następnym meczu piłkarze Chemika zmierzą się na własnym boisku z Wybrzeżem Rewalskim Rewal

Chemik: Szybka - Klimkowicz, Andrzejewski, Hajdukiewicz(Woś), Szewczykowski, Ława B., Jóźwiak, Kowalczyk, Lewandowski(Maziarz), Kapelusz(Krystek), Vovchenko

1:0 - 3 min Szymon Kapelusz

2:0 - 12 min Jarosław Jóźwiak

3:0 - 34 min Marcin Krystek

3:1 - 40 min Tomasz Janas

4:1 - 51 min Oskar Klimkowicz

5:1 - 60 min Nikita Vovchenko

6:1 - 68 min Bartosz Ława