W meczu XXV kolejki Wojewódzkiej Okręgówki piłkarze Chemika Police rozbili na własnym boisku Flotę Świnoujście 6:0.

Wczorajszy mecz Chemika z Flotą tylko przez pierwsze 10 minut wyglądał jak pojedynek pierwszej drużyny z trzecią. Bo po zaledwie 10 minutach gry piłkarze Chemika Police zdominowali Flotę i już w pierwszych 45 minutach gry wpakowali wyspiarzom 4 bramki. Strzelanie już w 13 minucie rozpoczął Jarosław Jóźwiak, który huknął z około 25 metrów. Piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od wewnętrznej strony poprzeczki i wpadła do bramki, obok próbującego interweniować Gądka. Dwie minuty później było już 2:0 dla żółto-zielonych. Tym razem po faulu na Vovchenko jedenastkę na bramkę zamienił Bartosz Ława. W 34 minucie padła trzecia bramka dla Chemika. Jej autorem był Nikita Vovchenko, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Floty. Sześć minut później swojego pierwszego gola w wczorajszym meczu zdobył Trajkowski i na przerwę piłkarze Łukasza Borgera schodzili z rezultatem 4:0. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Cały czas dominowali policzanie a Flota cofnięta broniła się całą drużyną. Obraz dominacji Chemika był widoczny na tyle, że wyspiarze przez cały mecz nie oddali ani jednego strzału na bramkę Czarka Szybki. Chemicy po przerwie dołożyli jeszcze dwa kolejne trafienia. A ich autorami byli Mikołaj Trajkowski i Szymon Kapelusz. Szymon wykorzystał błąd obrońcy Floty przejął piłkę i wygrał pojedynek jeden na jeden z Gądkiem. Ostatecznie Chemik pokonał po jednostronnym widowisku Flotę 6:0. W następnej kolejce Chemik zagra na wyjeździe z Ogniewem Babinek.

Chemik: Szybka - Klimkowicz(46' Gałecki), Hajdukiewicz, Andrzejewski, Szczewczykowski, Ława B., Jóźwiak(60' Protasenko), Białek(60' Rogowski), Kapelusz, Vovchenko, Trajkowski(70' Maziarz)

1:0 - 13 min Jarosław Jóźwiak

2:0 - 15 min Bartosz Ława

3:0 - 34 min Nikita Vovchenko

4:0 - 40 min Mikołaj Trajkowski

5:0 - 55 min Mikołaj Trajkowski

6:0 - 57 min Szymon Kapelusz

Widzów: około 350