W zakończonym meczu XXIV kolejki piłkarze Chemika Police ograli na wyjeździe Wicher Brojce 5:0. Bramki dla naszej drużyny w tym spotkaniu zdobyli: Szymon Kapelusz x2, Paweł Szewczykowski x2 i Mateusz Kowalczyk.

Wynik dzisiejszego spotkania już w 7 minucie meczu otworzył Mateusz Kowalczyk, który otrzymał dobre podanie od Mikołaja Trajkowskiego i strzałem z około 20 metra pokonał bramkarza Wichra. W 11 minucie było już 2:0 dla Chemika. Bramkę zdobył Szymon Kapelusz po podaniu Oskara Klimowicza. Szymon zdobył też bramkę na 3:0 wykorzystując szybką kontrę naszego zespołu i dobre podanie od Andrzeja Protasenko. Przed przerwą policzanie zdobyli jeszcze jedną bramkę. Na dość niespodziewany strzał z ostrego konta zdecydował się Paweł Szewczykowski, czym kompletnie zaskoczył golkipera gospodarzy i zrobiło się 4:0 dla Chemika. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Policzanie dalej byli stroną dominującą ale mając pewny wynik nie forsowali już tempa gry czego efektem była tylko jedna bramka dla Chemika. Po uderzeniu z wolnego strzał Maziarza wypluł bramkarz gospodarzy i z najbliższej odległości piłkę do bramki skierował Szewczykowski, dla którego było to drugie trafienie w dzisiejszym meczu. W następnej kolejce piłkarze Chemika zmierzą się na własnym boisku z Flotą Świnoujście

Chemik: Szybka - Szewczykowski, Andrzejewski(46' Hajdukiewicz), Maśniak, Klimkowicz, Kowalczyk, Ława B., Protasenko, Kapelusz(46' Gałecki), Krystek(60' Vovchenko), Trajkowski(60' Maziarz)