W meczu XXII kolejki piłkarze Chemika pokonali na wyjeździe Piast Chociwel 0:4. Bramki dla Chemików w tym meczu zdobyli Szymon Kapelusz x2, Marcin Krystek i Bartosz Ława.

Po ubiegłotygodniowych męczarniach z Iskrą Golczewo, tym razem policzanie pewnie ograli Piasta 0:4. Pierwsza bramka dla naszej drużyny padła w 13 minucie meczu. Po rzucie rożnym i zamieszaniu przytomne zachował się Maśniak, który odegrał do niepilnowanego Bartka Ławy a ten strzałem w długi róg pokonał golkipera gospodarzy. Na drugą bramkę dla Chemika trzeba było poczekać do 24 minuty. Wtedy to po wrzutce Ziółkowskiego, Krystek sprytnie przepuścił piłkę a  ta trafiła do Kapelusza, który pewnym strzałem w krótki róg pokonał bramkarza Piasta. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Piast się bronił, Chemik atakował i zdobywał bramki. Autorami kolejnych trafień byli Marcin Krystek i Szymon Kapelusz. Marcin wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na sobie a Szymon zamknął dwójkową akcje Gałeckiego i Ławy. W następnej kolejce piłkarze Chemika Police zagrają na własnym boisku z Arkonią Szczecin

Chemik: Szybka - Ziółkowski, Andrzejewski, Maśniak, Klimkowicz(60' Protasenko), Jóźwiak(77' Kowalczyk), Ława B., Gałecki(77' Szewczykowski), Kapelusz, Białek(70' Lewandowski), Krystek