W swoim piątym meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police przegrali z II ligową Gwardią Koszalin 0:2.

Mimo porażki z drugoligowcem piłkarze Chemika zagrali dobre spotkanie i tylko brak skuteczności spowodował, że w dzisiejszym meczu lepsza była drużyna Gwardii Koszalin. Przez pierwsze 20 minut meczu stroną mającą więcej z gry była nasza jedenastka. Niestety w 22 minucie po błędzie naszej obrony i faulu Wosia w polu karnym piłkarze Gwardii otrzymali rzut karny, który pewnie wykorzystał Brzeziański. Chwilę później powinno być 1:1. Niestety sytuacji sam na sam z bramkarzem Gwardii nie wykorzystał Krystek. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Więcej przy piłce utrzymywali się nasi zawodnicy a Gwardia czekała na swoją szansę. Niestety mimo kilku okazji naszym zawodnikom nie udało się zdobyć bramki na 1:1. Na domiar złego po kontrze w 88 minucie meczu Brzeziański podwyższył na 0:2 i praktycznie było po meczu. W kolejnym meczu kontrolnym piłkarze Chemika zmierzą się w sobotę z IV ligowym Jeziorakiem Szczecin. Mecz z Jeziorakiem odbędzie na boisku, ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piaskowej o godzinie 11:00.

Chemik:  I połowa MEKWIŃSKI - Maśniak, Woś(25' M.Kowalczyk),Hajdukiewicz, Szewczykowski, Jóźwiak, Ziółkowski, Protasenko, Gałecki, Klimkowicz, Krystek

Chemik: II połowa MEKWIŃSKI(70' Jurek) - Ziółkowski (60' K.Kowalczyk) Hajdukiewicz, Maśniak Szewczykowski, Jóźwiak(70' Rogowski), M.Kowalczyk, Klimkowicz (60' Maziarz), Lewandowski, Protasenko (60' Trajkowski), Krystek(60' Białek)