W swoim czwartym meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police ograli III ligowy GKS Przodkowo 2:0.

Mecz z Przodkowem, które przebywa w Policach na obozie, miał wyrównany przebieg z tą różnicą, że więcej zimnej krwi pod bramką GKS-u zachowali piłkarze Chemika i wygrali 2:0. Pierwsza bramka dla Chemika padła w 56 minucie meczu po szybkiej kontrze i podaniu Klimkowicza. Na techniczne uderzenie zza pola karnego zdecydował się Protasenko, piłka po jego strzale wpadła tuż przy słupku i było 1:0 dla Chemików. Druga bramka dla Chemika padła w 88 minucie meczu. Tym razem najprzytomniej pod bramką gości zachował Marcin Krystek i z najbliższej odległości strzałem z woleja pokonał bramkarza GKS Przodkowo. W dzisiejszym meczu w drużynie Chemika testowany był zawodnik Floty Świnoujście Radosław Misztal. Kolejnym przeciwnikiem w ramach przygotowań do rundy wiosennej będzie ekipa Gwardii Koszalin. Mecz ten zostanie rozegrany już w najbliższą środę o godzinie 18:30, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piaskowej.

I połowa
Chemik: Szybka - Maśniak, Ziółkowski, Hajdukiewicz, Szewczykowski, Jóźwiak, Protasenko, Gałecki, Klimkowicz, Krystek, Kapelusz(20' Misztal)

II połowa
Chemik: Mekwiński - Maśniak, Woś, Hajdukiewicz, Szewczykowski, Jóźwiak, Ziółkowski(60' Grzesło), Klimkowicz(60' Maziarz), Misztal(60' Rogowski), Protasenko(75' Misztal), Krystek