W swoim pierwszym meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police przegrali na wyjeździe z Błękitnymi Stargard 3:2(0:1).

Policzenie po pierwszych 45 minutach prowadzili z drugoligowcem 0:1, po bramce Szymona Kapelusza z 38 minuty. Po przerwie gospodarze wyrównali po strzale Damiana Mosiejko, by w 70 minucie meczu po kapitalnej akcji Chemików i strzale Oskara Klimkowicza ponownie przegrywać z żółtozielonymi 1:2. Niestety końcówka spotkania należała już do drużyny ze Stargardu, która po dwóch bramkach Patryka Burzyńskiego wygrała 3:2. Kolejny mecz kontrolny piłkarze Chemika rozegrają już jutro a przeciwnikiem Chemika będzie IV ligowy Gryf Kamień Pomorski. Mecz ten zostanie rozegrany w Kamieniu Pomorskim.

Błękitni Stargard - Chemik Police 3:2(0:1)

Chemik: Szybka - Ziółkowski, Maśniak, Hajdukiewicz, Gałecki, Józwiak, Ława, Klimkowicz, Krystek (70' Kowalczyk), Vovchenko, (82' Trajkowski), Kapelusz (65' Lewandowski)