Piłkarze Chemika Police w 4 kolejce Kipsta IV ligi przegrali na wyjeździe z Gavią Choszczno 1:2.

Mecz zaczął się od ataków żółtozielonych, którzy już pierwszych 15 minutach gry, powinni zdobyć co najmniej dwie bramki. Jednak doskonałych okazji nie wykorzystali Kurzawa, który w sytuacji sam na sam, nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy. Drugą szansę zmarnował Bartłomiej Białek, który mając przed sobą tylko bramkarza uderzył bardzo niecelnie. W 25 minucie po błędzie w wyprowadzeniu, bramkę dla Chemika i swoją pierwszą w na szczeblu IV ligi zdobył Wiktor Kurzawa. Policzanie cały czas przeważali ale tej przewagi nie potrafili udokumentować drugą bramką, która dałaby większy spokój. Niestety w 37 minucie meczu po błędzie naszej obrony napastnik Gavii wyszedł sam na sam z Adrianem Piekutowskim i strzałem w długi róg pokonał naszego bramkarza.

Po przerwie Chemicy przeważali, stwarzali sobie liczne okazje jednak dalej brakowało wykończenia. Na domiar złego w 63 minucie gospodarze po kontrze wyszli na prowadzenie. Żółtozieloni do końca próbowali zdobyć bramkę wyrównującą. Najlepszej okazji nie wykorzystał w 83 minucie meczu Hikoskaka, którego strzał minął słupek bramki Gavii. W następnej kolejce policzanie zmierzą się na własnym boisku z Białymi Sądów.

Chemik: Piekutowski - Stachnik(20' Szczytniewski), Andrzejewski, Janicki, Bieniek(80' Korzec), Szala(89' Figiel), Kurzawa(65' Dąbrowski), Adriano(70' Czajkowski), Honda(70' Hikosaka), Dyczewski, Białek