W sobotę 27 listopada piłkarze Chemika Police rozegrają  ostatni mecz rundzie jesiennej Kipsta IV liga. Przeciwnikiem żółtozielonych będzie Wieża Postomino.

Bilans drużyny z Postomina  w trzech ostatnich kolejkach to  dwie porażki i jedna wygrana. Najpierw piłkarze Wieży przegrali u siebie z Darłovia Darłowo 0:1, by w następnej kolejce w meczu  na wyjeździe ulec  Flocie Świnoujście 0:3. Tydzień temu natomiast zespół z Postomina wygrał 3:2 z Błękitnymi II Stargard.  To w tym meczu już po zaledwie 22 minutach gry prowadzili 2:0. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania zespół z Postomina prowadził już 3:1. Druga połowa to przewaga Błękitnych, którzy mocniej zaatakowali jednak udało im się zdobyć tylko 1 bramkę i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Zespół Wieży Postomino w dotychczasowych osiemnastu rozegranych kolejkach zgromadził na swoim koncie 28 punktów, zdobył 31 bramek, a 25 stracił. Wygrał osiem spotkań, cztery zremisował a sześć meczów przegrał.  Najlepszym strzelcem drużyny z Postomina  jest Andrzej Łyszyk, który 9 krotnie wpisywał się na listę strzelców. Nasz zespół w ostatnich trzech spotkaniach zanotował 2 wygrane i jeden remis. Wygrali na wyjeździe z MKP Szczecinek 3:2. Pokonali na własnym boisku Pogoń Połczyn Zdrój 6:0 i w ostatniej kolejce zremisowali na wyjeździe 3:3 z Jeziorakiem Szczecin. Patrząc na tabelę ciężko jest jednoznacznie wytypować faworyta sobotniego meczu. Miejmy jednak nadzieję, że to chemicy pokażą swój charakter i sprawią, że po 90 minutach gry, to nasz zespół będzie się cieszył z 3 punktów i miejsca w pierwszej ósemce na koniec rundy jesiennej.  Z meczu jak zawsze przeprowadzimy relację, która będzie odstępna na szych mediach społecznościowych. Serdecznie zachęcamy do śledzenia!