W meczu XVII kolejki Kipsta IV liga piłkarze Chemika Police pewnie pokonali Pogoń Połczyn Zdrój 6:0.

Strzelanie już w 3 minucie meczu rozpoczął Natan Konik, który otrzymał doskonałe podanie od Dominika Dąbrowskiego i strzałem z volleya otworzył wynik spotkania. W 23 minucie meczu było już 2:0 dla Chemika. Ponownie na listę strzelców wpisał się Natan Konik. Natan wykorzystał dobre podanie od Manuela Ponce Garica i strzałem w długi róg pokonał golkipera Pogoni. Mimo prowadzenia 2:0 napór Chemika nie malał i w 33 minucie meczu było już 3:0 dla żółtozielonych, a swojego trzeciego gola tego dnia zdobył Natan Konik. Do końca pierwszej połowy mimo jeszcze kilku okazji dla naszego zespołu bramki już nie padły. Po przerwie chemicy dalej prowadzili grę i stwarzali sobie kolejne okazje do zdobycia bramki. W 56 minucie meczu było już 4:0. Dośrodkowanie w pole karne Bartłomieja Białka wykorzystał wchodzący Dominik Dąbrowski i szczupakiem zdobył czwartego gola dla żółtozielonych. Kolejna bramka dla Chemika padła w 72 minucie meczu. Sytuację sam na sam z golkiperem Pogoni wykorzystał Białek i strzałem po długim słupku zdobył bramkę numer 5. Wynik meczu na 6:0 w 76 minucie meczu ustalił Gracjan Szczytniewski który Pokonał Piotra Jamioła strzałem ze skraju pola karnego.

Chemik: Popiołek(85’ Konik B.) – Dyczewski, Andrzejewski, Korzec, Szczytniewski(79’ Cholewiński), Data, Szala(83’ Grzesło), Ponce Garcia, Konik(74’ Moutinho), Dąbrowski(70’ Kamiński), Białek