Żółtozieloni w dzisiejszym meczu wygrali na własnym boisku z Sokołem Karlino 4:2.

Chemicy od początku meczu zepchnęli do głębokiej defensywy zespół z Karlina i co chwila bez problemu przedzierali się pod bramkę strzeżoną przez Skrzyńskiego. Przez blisko 40 minut mimo kilku doskonałych okazji policzenie nie potrafili trafić do siatki Sokoła. Za każdym razem na przeszkodzie stawał brak skuteczności lub bardzo dobre interwencje Skrzyńskiego. Wreszcie w 42 minucie meczu piłka trafiła do Manuela Ponce Garcii, który zagrał do  Dominka Dąbrowskiego, a ten sprytnie odegrał do Garcii. Manu minął obrońcę i  wyłożył piłkę Igorowi Kamińskiemu, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Po przerwie Chemicy postanowili iść za ciosem i dalej stroną dominującą był nasz zespół. W 55 minucie po kolejnej dobrej akcji dwójki Ponce Garcia – Dąbrowski, ten drugi wpadł w pole karne i wyłożył piłkę Dawidowi Drumlakowi, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. W 62 minucie było już 3:0 dla żółtozielonych. Indywidualną akcją popisał się Ponce Garcia. Manu minął dwóch obrońców, wpadł w pole karne minął obrońcę i bramkarza i strzelił do pustej bramki.  W 64 minucie goście zdobyli bramkę kontaktową, ale już 4 minuty później żółtozieloni przeprowadzili kontrę, po której bramkę zdobył Dominik Dąbrowski. Tego dnia padła jeszcze jedna bramka. W 86 minucie spotkania po zamieszaniu w polu karnym Chemika, drugą bramkę dla Sokoła zdobył Jacek Tomczyk. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Chemika 4:2.

Chemik: Piekutowski – Jakubiak(82’ Szczytniewski), Bieniek(12’ Kamiński), Korzec, Dyczewski, Korotkiewicz, Szala(73’ Endene), Dąbrowski(78’ Data), Drumlak, Ponce Garcia, Białek

1:0 - 42 min Igor Kamiński

2:0 - 55 min Dawid Drumlak

3:0 - 62 min Manuel Ponce Garcia

3:1 - 64 min Michał kowalczyk

4:1 - 68 min Dominik Dąbrowski

4:2 - 86 min Jacek Tomczyk