Pewnym zwycięstwem Chemika zakończyło się spotkanie V rundy Pucharu Polski na szczeblu ZZPN z Jeziorakiem Szczecin.

Żółtozieloni od samego początku wyszli na przeciwników wysokim pressingiem zmuszając obronę gości do głębokiej defensywy. W pierwszej części meczu chemicy stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki. Swoje szanse mieli Ponce Garcia, Dąbrowski, Drumlak, Jęśko i Białek. Jednak to dopiero w 43 minucie meczu po szybkiej akcji bramkę na 1:0 po podaniu Dą◘browskiego zdobył Emil Andrzejewski. Druga część spotkania to dalsza dominacja naszego zespołu, który praktycznie nie schodził z połowy Jezioraka. W 60 minucie spotkania było już 2:0 dla Chemika. Tym razem akcję Dąbrowskiego wykończył Ponce Garcia. Goście w 65 minucie spotkania mogli zdobyć bramkę kontaktową. Po zagraniu ręką w polu karnym Jakubiaka sędzia główny wskazał na wapno. Na szczęście strzał napastnika gości poszybował wysoko ponad poprzeczkę bramki strzeżonej przez Adriana Piekutowskiego. Wynik meczu na 3:0 dla Chemika ustalił Michał Korotkiewicz, który wykorzystał jedenastkę po faulu na Dąbrowskim.

Chemik: Piekutowski – Dyczewski, Korzec(46’ Bieniek), Andrzejewski,  Korotkiewicz(75’ Kamiński), Szczytniewski(46’ Jakubiak), Data(69’ Gajos) Dąbrowski, Ponce Garcia, Białek(21’ Jęśko(61’ Konik), Drumlak

1:0 - 43 min Emil Andrzejewski

2:0 - 60 min Manuel Ponce Garcia

3:0 - 78 min Michał Korotkiewicz