Już w sobotę żółtozieloni rozegrają swój przedostatni wyjazdowy mecz w 3 lidze. Przeciwnikiem ekipy  Mariusza Szmita będzie Górnik Konin.

Bilans drużyny z Konina w ostatnich dwóch kolejkach to zwycięstwo i remis. Najpierw piłkarze   Górnika  na wyjeździe wygrali z Gwardią Koszalin 1:0. Trzy dni później grając u siebie z Gryfem Wejherowo zremisowali 1:1. Strzelając bramkę dającą 1 punkt w 8 minucie doliczonego czasu gry. Zespół z Konina w dotychczasowych meczach  domowych wygrał jedno spotkanie dwa zremisował i doznał dwunastu porażek. Domowy bilans bramkowy to 12 bramek strzelonych i 43 stracone. Najwyższe zwycięstwo „Górnicy” odnieśli w meczu z Nielbą Wągrowiec 3:2. Natomiast największą porażkę piłkarze z Konina zanotowali w meczu XIV kolejki z Jarotą Jarocin, przegrywając zawody 1:9. Najlepszym strzelcem zespołu Górnika Konin jest  Sebastian Malinowski.  Napastnik naszych najbliższych rywali w obecnym sezonie zdobył 5 bramek. Nasza drużyna w ostatniej kolejce po zaciętym meczu wygrała przy Siedleckiej z Mieszko Gniezno  3:1. W pierwszym meczu w Policach żółtozieloni przegrali z Górnikiem 1:2. Miejmy nadzieje, że nasz zespół stanie zrewanżuje się za porażkę w Policach  i wygra sobotnie zawody. Jednak o zwycięstwo będzie ciężko gdyż  drużyna Górnika notuję ostatnio bardzo dobrą serię i od 6 spotkań nie przegrała meczu. Jaki wynik padnie w sobotę? Tego dowiemy się po 90 minutach gry. O wyniku spotkania jak zawszę będziemy informować na bieżąco na nas naszym Facebooku.