Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w swoim ostatnim meczu kontrolnym przed startem piłkarskiej wiosny chemicy ulegli Jeziorakowi Szczecin 5:2.

Mecz zaczął się idealnie dla naszej drużyny, która już w 10 minucie meczu wyszła na prowadzenie. Dobre dośrodkowanie Dąbrowskiego wykorzystał Michał Chyrek. Gospodarze 5 minut później doprowadzili do wyrównania, a w 25 minucie było już 2:1 dla Jezioraka. W 30 minucie meczu doskonałej okazji dla Chemika nie wykorzystał Dominik Dąbrowski, który mając przed sobą tylko golkipera gospodarzy trafił wprost w niego. Na domiar złego Jeziorak zdobył bramkę numer 3. Po przerwie nasza drużyna zaatakował odważniej i stworzyła sobie dwie dogodne okazje do zdobycia bramki kontaktowej. Jednak swoich szans nie wykorzystali Jakub Świder i Mikołaj Midzio. Gospodarze natomiast po szybkiej kontrze zdobyli bramkę numer cztery. W 85 minucie meczu w polu karnym Jezioraka został faulowany Natan Konik i sędzia główny wskazał na wapno. Do rzutu karnego podszedł Ilia Michałowski i pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. W doliczonym czasie gry Jeziorak zdobył piątą bramkę i ostatecznie mecz kończył się wynikiem 5:2 dla Jezioraka.

Chemik: Brzozowski(60’ Piekutowski) – Białek(70’ Drumlak), Siluk, Palej, Klimkowicz(55’ Data), Korotkiewicz(46’ Konik), Dąbrowski, Data(46’ Midzio), Michałowski, Świder, Chyrek

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU