Fot. Stanisław Zyblewski

W drugim meczu kontrolnym w ramach przygotowań do piłkarskiej wiosny piłkarze Chemika Police pokonali na wyjeździe Gryf Kamień Pomorski 8:1. 

Po pierwszych 45 minutach gry policzanie prowadzili 4:1. W drugiej części gry nasi zawodnicy dołożyli jeszcze cztery trafienia i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:1. Bramki dla naszej drużyny w tym spotkaniu zdobyli: Kuba Świder, Dominik Dąbrowski, którzy dwukrotnie pokonali golkipera gospodarzy. Po jednym trafieniu dołożyli Ilia Michałowski, Mateusz KosackiMichał Chyrek i Bartosz Białek. Kolejny mecz kontrolny żółtozieloni rozegrają już w najbliższą sobotę. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Rega Trzebiatów

Chemik: Brzozowski - Kosacki, Korzec, Klimkowicz, Jakubiak, Konik, Szala, Michałowski, Data, Chyrak, Świder

II Połowa: Paska - Kosacki, Palej, Dyczewski, Paprocki, Michałowski, Endene, Moutinho, Dąbrowski, Gałosz, Białek

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU